Moderné kuchyne

Ponuka moderné kuchyne

Rýchly životný štýl a neustála túžba po komforte sa prejavuje aj v bytovom dizajne, nevynímajúc z toho zariadenie kuchýň. Moderná kuchyňa zahŕňa všetko, čo šetrí časom a zabezpečuje pohodlie pre uponáhľaného užívateľa. Zároveň sa vyznačuje zmyslom pre estetiku. Tomu sú podriadené jednotlivé návrhy riešení. Prostredníctvom efektívne rozložených dielov nábytku a kuchynských spotrebičov zhotovovanie jedál pre najbližších sa stáva príjemným zážitkom.

Klasické kuchyne

Ponuka klasické kuchyne

Pod pojmom „klasika˝ sa nám vybavuje v pamäti tradícia, nadčasovosť. V tomto duchu sú navrhované klasické kuchyne. Často tieto riešenia dopytujú zákazníci, ktorí obľubujú vo svojich príbytkoch tzv. „vidiecky štýl“. Jednotlivé riešenia majú nádych „ starých dobrých čias“, keď si v duchu predstavujeme vôňu babičkiných koláčikov. Pri výbere materiálov na nábytok sú uprednostňované drevené vzory a patina, ktoré vyčarujú z miestnosti oázu pokoja. Čaro miestnosti umocňujú štýlové kuchynské spotrebiče.

Príslušenstvá

Do tejto kategórie sme zahrnuli všetky príslušenstvá, ktoré vyžadujú praktické kuchyne. Zahŕňajú: úchyty, batérie, drezy, príborníky, organizéry, drôtený systém, výsuvný systém, osvetlenie, triediče odpadu a ďalšie elementy.

Kuchynské spotrebiče

Našou prioritou je zabezpečiť pre zákazníka pohodlie a šetriť jeho časom, ktorý by vyžadovalo výber a nákup kuchynských spotrebičov vo vlastnej réžii. Zákazníkom ponúkame možnosť si zakúpiť kuchynské spotrebiče priamo v našom kuchynskom štúdiu. Ponúkame široký sortiment takmer všetkých renomovaných výrobcov za výhodné ceny, ktoré Vám dopravíme a namontujeme zadarmo spolu s kuchynským nábytkom.

Materiál

Pracujeme s vysoko kvalitným materiálom. Dvierka, rámiky, rímsy a rampy z MDF v kvalite E1 sú CNC frézované a vákuovo lisované s využitím kvality nemeckých firiem Homag a Fritz. Použité PVC fólie sú najvyššej kvality a dobre umývateľné bežnými saponátmi. Ďalej používame materiály: DTD (drevotrieska), Duropal a striekane dvierka v RAL vyhotovení zo širokého výberu farebnej škály.